Набрання чинності постанови Кабінету Міністрів України від 09 лютого 2022 року № 101 «Про затвердження Порядку застосування Комісією з регулювання азартних ігор та лотерей фінансових санкцій (штрафів)»

Затверджено порядок застосування фінансових санкцій (штрафів) постанова КМУ від 09 лютого 2022 року № 101.
 

Повідомляємо про набрання чинності 11.02.2022 постанови Кабінету Міністрів України від 09 лютого 2022 року № 101 «Про затвердження Порядку застосування Комісією з регулювання азартних ігор та лотерей фінансових санкцій (штрафів)» (далі – постанова).

Метою прийняття постанови є необхідність визначення порядку застосування Комісією з регулювання азартних ігор та лотерей фінансових санкцій (штрафів), передбачених статтями 58 та 59 Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор».

Відповідно до пункту 24 частини першої статті 8 Закону під час реалізації державної політики у сфері організації та проведення азартних ігор КРАІЛ має повноваження застосовувати санкції до організаторів азартних ігор та інших суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері організації та проведення азартних ігор у випадках, передбачених цим Законом.

Згідно з пунктом 4 частини другої статті 9 Закону для здійснення державного нагляду (контролю) за ринком азартних ігор уповноважені посадові особи КРАІЛ мають право застосовувати в установленому законодавством порядку до організаторів азартних ігор та інших осіб, які порушують законодавство у сфері організації та проведення азартних ігор, відповідні санкції.

Статтями 58 та 59 Закону передбачені фінансові санкції (штрафи) за порушення законодавства України у сфері організації та проведення азартних ігор та про рекламу азартних ігор та організаторів азартних ігор.

Відповідно до частини десятої статті 58 Закону порядок застосування фінансових санкцій визначається Кабінетом Міністрів України.

Проєктом постанови зокрема визначаються:

   • підстави для прийняття рішення КРАІЛ про застосування фінансових санкцій (штрафів);
   • інформація, яку має містити рішення КРАІЛ про застосування фінансових санкцій (штрафів);
   • права організаторів азартних ігор, рекламодавців, виробників реклами або розповсюджувачів реклами під час розгляду питання про застосування фінансових санкцій (штафів);
   • строки та шляхи повідомлення організаторів азартних ігор, рекламодавців, виробників реклами або розповсюджувачів реклами про прийняте рішення про застосування фінансових санкцій (штрафів).

Читайте також:

Про набрання чинності рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей від 25 жовтня 2021 року

Кабмін чітко визначив критерії ризику для грального бізнеу

Доопрацьований проєкт рішення КРАІЛ «Про затвердження Переліку звітності арганізаторів азартних ігор та Порядку подання звітності організаторами азартних ігор»

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial