КМУ: Щодо виготовлення та оформлення паспорта громадянина України в умовах воєнного стану

Постанова КМУ від 21 червня 2022 р. № 707 «Деякі питання виготовлення та оформлення паспорта громадянина України в умовах воєнного стану».
 

Кабінет Міністрів України  Постановою від 21 червня 2022 р. № 707 «Деякі питання виготовлення та оформлення паспорта громадянина України в умовах воєнного стану», відповідно до:

    • статті 121 Закону України “Про правовий режим воєнного стану”,
    • Указу Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”

Постановив, що:

    • у період дії воєнного стану та протягом трьох місяців з дня його припинення або скасування виготовлення бланка паспорта громадянина України, зразок і технічний опис якого затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302 “Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України”, здійснюється без внесення засобів кваліфікованого електронного підпису до безконтактного електронного носія, що міститься в паспорті громадянина України;
    • видача паспорта громадянина України, оформленого з використанням бланка паспорта громадянина України, виготовленого відповідно до абзацу другого цієї постанови, здійснюється без внесення до безконтактного електронного носія, що міститься у паспорті громадянина України, засобів кваліфікованого електронного підпису та засобів шифрування;
    • паспорт громадянина України, оформлений та виданий з використанням бланка паспорта громадянина України, виготовленого відповідно до абзацу другого цієї постанови, є чинним протягом строку, на який його було видано, та не підлягає обов’язковому обміну.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial