FATF оновила рейтинги зведеної оцінки країн

Група з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF) опублікувала оновлений огляд рейтингів ефективності та технічної відповідності для всіх країни, оцінених відповідно до Рекомендацій FATF 2012 року та з використанням методології оцінки 2013 року.
 

FATF оприлюднила оновлені (14 лютого 2023 року) рейтинги зведеної фективності та технічної відповідності, керуючись якими оцінювали країни. Ці рейтинги отримано від експертних перевірок FATF і FSRB, які проводяться на постійній основі, щоб зрозуміти, наскільки ефективно працюють заходи щодо протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму в цих юрисдикціях і наскільки добре вони впровадили Рекомендації FATF.

Оновлення містить таблицю з поточними рейтингами, отриманими оцінюваними країнами щодо ефективності та технічної відповідності.

Нагадаємо, що завдяки дев’яти регіональним органам у групі FATF (FSRB) FATF об’єднуються глобальна мережа з 205 юрисдикціями, кожна з яких на найвищому політичному рівні взяла на себе зобов’язання виконувати Рекомендації FATF.

Перегляньте повну публікацію для отримання додаткової інформації.

Читайте також:

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial