Парламент Словаччини визнав російський режим терористичним, а РФ – спонсором тероризму

Національна рада Словацької Республіки вкотре засудила російську агресію в Україні та висловила підтримку незалежності та суверенітету та територіальної цілісності України
 

Національна рада (НР) Словацької Республіки вкотре засудила російську агресію в Україні та висловила підтримку незалежності та суверенітету та територіальної цілісності України. Про це повідомило видання “Aktuality”. У ньому засуджено масштабні напади росії на мирне населення, цивільні об'єкти та ключову енергетичну структуру. 

Про це йдеться в постанові, яку депутати ухвалили в четвер. Водночас Національні збори Словацької Республіки резолюцією визнали нинішній російський режим терористичним, а росію державою, що підтримує тероризм.

Депутати також засудили прямі та непрямі погрози росії застосувати ядерну зброю. У постанові НР СР заявила, що не визнає проведення та результатів референдумів у Донецькій, Луганській, Херсонській та Запорізькій областях України, вважаючи ці території такими, що залишаються у складі України

Парламент також висловив підтримку зусиллям зі створення спеціального трибуналу для переслідування злочинів агресії та підтримку переслідування злочинів проти людяності та військових злочинів.

Водночас він засуджує гібридну війну, яку веде росія також на території Словаччини. Водночас він закликає правоохоронні органи, спецслужби та інші компетентні органи не недооцінювати загрозу, а вжити ефективних заходів проти неї, щоб зберегти безпеку та демократію в Словаччині.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial