Емітенти повинні розкрити інформацію про зв’язки з іноземними державами зони ризику під час дії воєнного стану

Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) встановила порядок розкриття емітентами цінних паперів інформації про їхні зв'язки з державами зони ризику. Йдеться про росію, білорусь, Іран та КНДР.
 

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондовому ринку) повідомляє, що 22.02.2023 набрало чинності рішення від 21.02.2023 № 181 «Про встановлення порядку розкриття емітентами цінних паперів інформації щодо наявності зв’язків з іноземними державами зони ризику під час дії воєнного стану».

Так, з моменту набуття чинності цього документа всім емітентам цінних паперів у термін до 30.04.2023 надати інформацію щодо наявності зав’язків з іноземними державами зони ризику з 01.01.2021 – 31.12.2022, а саме:

російською федерацією,
– республікою білорусь,
– Ісламською Республікою Іран,
– Корейською Народно-Демократичною Республікою.

Комісія встановила зміст та форму інформацію, яку необхідно розкрити емітентам, шляхом подання до Комісії через особу, яка провадить діяльність з оприлюднення регульованої інформації від імені учасників фондового ринку.

Звертаємо увагу, що виконання зазначеного рішення поширюється на всіх емітентів цінних паперів України.

У разі відсутності у емітента зв’язків з такими іноземними державами зони ризику, це зазначається у формі, призначеної для розкриття інформації, та також подається до регулятора.

З документом можна ознайомитись за посиланням.

Читайте також:

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial