КРАІЛ звертає увагу на те, про що організатор азартних ігор має обов'язково повідомляти орган ліцензування.
 

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну КРАІЛ повідомляє, про  надходження звернень учасників ринку азартних ігор щодо визначення шляхів вирішення проблемних питань діяльності в умовах війни. КРАІЛ отримала численні повідомлення про закриття гральних закладів внаслідок неможливості проведення діяльності.

Ринок азартних ігор поступово адаптується до роботи в нових умовах, деякі гральні заклади відновлюють свою діяльність у місцях, де відсутня загроза для відвідувачів

Інформація, що надходить до КРАІЛ від учасників ринку азартних ігор, подання якої передбачено відповідними ліцензійними умовами, зокрема, повідомлення про закриття та відкриття гральних закладів, надає можливість КРАІЛ проводити необхідний аналіз ринку. Своєчасне отримання регулятором відповідної інформації є запорукою оперативного виявлення нагальних проблем.

КРАІЛ звертає увагу, що відповідно до ліцензійних умов, організатор азартних ігор повідомляє орган ліцензування:

      • про закриття грального закладу – протягом трьох робочих днів після закриття;
      • про відкриття грального закладу – не менше ніж за три робочих дні до відкриття.

КРАІЛ розуміє складнощі, з якими стикаються організатори азартних ігор при веденні діяльності в умовах воєнного стану, відсутності певних засобів звʼязку та інших обставин, що унеможливлюють своєчасне надання КРАІЛ інформації.

Разом із тим, КРАІЛ наголошує на необхідності дотримання вимог ліцензійних умов щодо подання інформації в установленому порядку та строки, а також своєчасному реагуванні на законні інформаційні запити регулятора, направлені на захист прав гравців, та недопущенні порушень в цій частині, за виключенням випадків, коли такі порушення спричинені негативним впливом війни.

В умовах воєнного стану КРАІЛ, як центральний орган виконавчої влади зі спеціальним статусом, що забезпечує державне регулювання діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор, виконує функції органу ліцензування шляхом надання відповідних адміністративних послуг та забезпечує дотримання організаторами азартних ігор вимог законодавства.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial