Держфінмоніторинг забезпечує підготовку до чергового засідання FATF

У період з 20 по 24 лютого 2023 року Держфінмоніторинг (по квоті Комітету Ради Європи MONEYVAL) братиме участь у Пленарному засіданні та засіданнях відповідних робочих груп FATF, які проходитимуть у м. Париж (Французька Республіка)
 

Як повідомляє Держфінмоніторинг у період з 20 по 24 лютого 2023 року (по квоті Комітету Ради Європи MONEYVAL) братиме участь у Пленарному засіданні та засіданнях відповідних робочих груп FATF, які проходитимуть у м. Париж (Французька Республіка).

В ході засідань заплановано розглянути ряд питань щодо поточного стану справ, а також глобальних ініціатив у сфері протидії відмиванню коштів, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

У цьому контексті для України є важливим обговорення питань санкціонування РФ, базуючись на порушеннях РФ своїх зобов’язань по лінії FATF, спричинених неспровокованою, кровопролитною, загарбницькою війною проти України.

З цього приводу, Голова Держфінмоніторингу Ігор Черкаський у лютому п.р. вчергове особисто звернувся до Президента FATF пана Раджи Кумара, із вагомими аргументами, чому права членства РФ підлягають перегляду, а сама РФ повинна бути виключена з FATF.

Також, у співпраці з партнерами з державного та приватного сектору Держфінмоніторингом підготовлено нове відеозвернення до FATF з описом терористичних ризиків, які РФ становить для міжнародної фінансової системи.

Цей новий матеріал, разом з:

є елементом публічної частини комунікації з FATF для привернення широкої уваги до актуальності порушених питань. 

Напередодні засідань FATF, ми апелюємо до керівництва та країн-членів FATF до консолідації зусиль та прийняття консенсусних рішень, які б чітко продемонстрували, що російський терористичний режим не здатен змінити усталений Світовий порядок та фінансування тероризму буде зупинене.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial