Інновація від «Укрпошти»: переказ коштів за номером телефону.
 

Генеральний директор компанії Ігор Сміляський повідомив про те, що Укрпошта реалізувала нову функцію – переказ на картку за номером телефону. Переказ здійснюється за умови, що картковий рахунок одержувача прив'язаний до номера телефону. Інформація про прив’язку/відсутність телефонного номера до рахунку будуть відображатися під час здійснення самого платежу на сайті компанії.

Чому це важливо для клієнтів? Тому що швидко – потрібно всього лише вказати номер телефона отримувача (замість 16-значного номеру картки отримувача). А ще тому, що безпечно, адже одержувач не розголошує карткові реквізити. Здійснити переказ коштів можливо на сайті Уркпошти (потрібно лише обрати спосіб оплати за телефоном).

Дане нововведення є важливим для компанії, оскільки Укрпошта прагне розширювати фінансові послуги і покращувати їхню якість.

Читайте також:

Повідомлення про внесення до Кабінету Міністрів України проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей та Порядку сплати плати за ліцензію на випуск та проведення лотерей»

Набрання чинності постанови Кабінету Міністрів України від 09 лютого 2022 року №101 «Про затвердження Поряду застосування Комісією з регулювання азартних ігор та лотерей фінансових санкцій (штрафів)»

Інвестиційні доходи потрібно задекларувати та сплатити податок

Умови, при яких фізична особа може бути звільнена від обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан та доходи

Що йде після прийняття Радою закону про віртуальні активи

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial