Чи потребує ліцензуванню під час дії воєнного стану діяльність на випуск та проведення лотерей, а також діяльність на ринку азартних ігор

На період воєнного стану автоматично продовжуються строк дії діючих ліцензій та документів дозвільного характеру.
 

КРАІЛ повідомляє, що повністю відновила свою роботу та забезпечує в період дії воєнного стану надання адміністративних послуг у сфері організації та проведення азартних ігор шляхом розгляду відповідних заяв та прийняття рішень про видачу ліцензій та дозволів у порядку, встановленому законом.

КРАІЛ активно долучається до роботи над нормативно-правовими актами, які будуть спрямовані на удосконалення процедур ліцензування господарської діяльності в умовах дії правового режиму воєнного стану та у період відбудови після закінчення війни.

Одним з перших кроків дерегуляції господарської діяльності під час дії воєнного стану є прийняття Урядом постанови від 18.03.2022 № 314 «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану», відповідно до якої право на провадження господарської діяльності може набуватися суб’єктами господарювання за спрощеною процедурою без отримання дозвільних документів.

Крім того, установлено, що  строки дії діючих строкових ліцензій та документів дозвільного характеру автоматично продовжуються на період воєнного стану.

КРАІЛ звертає увагу, що випуск та проведення лотерей, а також діяльність на ринку азартних ігор не входять до переліку видів господарської діяльності, які можуть провадитися без отримання дозвільних документів та відповідно право на провадження вказаних видів діяльності потребує отримання ліцензії.

 

Читайте також:

Доопрацьований проєкт рішення КРАІЛ «Про затвердження Переліку звітності організаторів азартних ігор та Порядку подання звітності організаторами азартних ігор»

НКЦПФР: обов’язкова авторизація депозитарних установ в Центральному депозитарії

Припинення перевірок та особливості провадження діяльності у сфері організації й проведення азартних ігор під час воєнного стану

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial