Борис Джонсон анонсував новий великий пакет військової підтримки для України

Великобританія розширює санкційний пакет щодо 59 фізичних та юридичних осіб рф, запровадить обмеження проти золотовалютного резерву та надасть Збройним силам України військову допомогу.
 

Прем'єр-міністр оголосить новий великий пакет підтримки України сьогодні на зустрічах лідерів НАТО та G7, закликаючи міжнародне співтовариство тримати курс щодо України та протистояти тиранії.

24 березня британський уряд заявив, що до санкційного списку внесені 59 фізичних і юридичних осіб, їхні активи заморожені, а також запроваджені обмеження на в’їзд.

Серед компаній, які зараз містяться у санкційному списку, є «Газпромбанк», «Альфа-Банк», Російська залізниця та державна судноплавна компанія «Совкомфлот». Британія ще внесла до санкційного списку низку юридичних осіб,серед них:

   • Євгеній Швідлер, бізнесмен-мільярдер, близький друг Романа Абрамовича, який знаходиться під британськими санкціями з 10 березня. Статки оцінюються в 1,2 мільярда фунтів.

   • Олег Тіньков, засновник Тінькофф Банку. Статки оцінюються в 3,4 мільярда фунтів стерлінгів.

   • Герман Греф, головний виконавчий директор найбільшого російського банку – Сбєрбанку. Банкір є близьким другом президента Путіна відколи вони почали працювати разом в уряді Санкт-Петербурга в 1990-х роках. Він обіймав посаду міністра економічного розвитку і торгівлі путіна з 2000 по 2007 роки, після чого очолив Сбєрбанк.

   • Олег Аксютін, заступник голови правління російської транснаціональної енергетичної корпорації ПАТ "Газпром".

   • Дідьє Казіміру, перший віце-президент російської державної нафтової компанії "Роснефть".

   • Желько Руньє, заступник голови правління, перший віце-президент з розвитку нафти, газу та шельфу "Роснефти".

«Чим жорсткішими будуть наші санкції, чим жорсткішим буде наш економічний тиск навколо режиму Путіна, тим більше ми можемо і робимо для того, щоб допомогти українцям, і я думаю, тим швидше це може закінчитися», – сказав Борис Джонсон на позачерговому саміті НАТО в Брюсселі після оголошення оновленого списку.

США, Канада та країни ЄС запровадили проти Росії кілька пакетів економічних і фінансових санкцій після того, як вона розпочала війну проти України 24 лютого цього року.

Очікується, що 24 березня президент США Джо Байден також оголосить про нові заходи проти Москви.

Виступаючи перед своєю поїздкою до Брюсселя на зустрічі НАТО і G7, Борис Джонсон сказав, що Владімір Путін "переступив червону лінію" і що міжнародна спільнота "посилить тиск" на президента росії, щоб не давати йому використовувати свої золоті резерви, на додаток до його грошових резервів. 
Заходи, анонсовані в рамках програми військової підтримки України, включають такі напрями:

   • Велика Британія надасть Збройним силам України 6000 нових оборонних ракет і 25 мільйонів фунтів стерлінгів на фінансову підтримку українських військових

   • Прем’єр-міністр закликатиме члени Альянсу забезпечити українцям засоби для продовження захисту на сьогоднішніх самітах НАТО та G7

   • Лідери на зустрічі в Брюсселі обговорять довгострокову військову, дипломатичну та гуманітарну підтримку України та посилення заходів проти Росії.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial