Чиновників державного та місцевого самоврядування зобов’яжуть подавати декларації не пізніше 90 днів з дня припинення чи скасування воєнного стану

Зазначені нововведення передбачені відповідним законопроєктом про внесення змін до ЗУ «Про запобігання корупції»
 

"Судово-юридична газета"   повідомляє, що чиновникам державної влади та місцевого самоврядування зобов’язані подати декларацію протягом дев’яноста календарних днів з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Це передбачено поправкою до відповідного законопроєкту №7280 ро внесення змін до Закону Україні "Про запобігання корупції" щодо особливостей застосування законодавства у сфері запобігання корупції в умовах воєнного стану, яку підтримав напередодні антикорупційний комітет парламенту.

Також в зазначений термін суб’єкт декларування, який відповідно до цього Закону зобов’язаний подати повідомлення про відкриття валютного рахунку в установі банку-нерезидента та повідомити про великі витрати за минулий рік.

В разі прийняття даної поправки, чиновники, депутати  зобов’язані повідомити про відкриття рахунків у банках країни- агресора та про допомогу, яку отримали від представників російської федерації.

Читайте також:

Особливості нотаріального посвідчення довіреностей на білому аркуші паперу

КЦПФР визначила умови тимчасового зупинення ліцензії під час війни

На кого може поширюватись Закон про націоналізацію майна росіян

Законом України №2120 доповнено ПКУ новим пунктом щодо фінансування видатків не пов’язаних з реалізацією мети та напрямів діяльності організації

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial