У Державній міграційній службі надали пояснення щодо отримання ідентифікаційних документів, якщо перебуваєте за кордоном

Закордонний паспорт чи ID-картку можна замовити у підрозділі ДМС
 

Як отримати замовлений у підрозділі Державної міграційної служби закордонний паспорт чи ID-картку, якщо перебуваєте за кордоном, повідомляє на своєму інтернет-ресурсі «Судово-юридична газета».

Отже, якщо ви перебуваєте за кордоном й не встигли своєчасно отримати замовлений у підрозділі ДМС закордонний паспорт чи ID-картку, то забрати ці документи можливо через закордонні дипломатичні установи України.

«Щоб отримати за кордоном паспортний документ, слід  звернутися до закордонної дипломатичної установи України з заявою про отримання у країні перебування закордонного паспорта або ID-картки. Заява має бути адресована тому територіальному підрозділу ДМС в Україні, в якому цей документ оформлювався», - пояснили у міграційній службі.

Також у ДМС наголосили, що треба врахувати те, що отримання доставленого до дипломатичної установи документа здійснюється виключно за умови особистої присутності заявника або його законного представника (для дітей віком до 16 років).

Доставка документа до установи здійснюється засобами дипломатичної пошти та складає від 3-х місяців.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial