США продовжили санкції проти білорусії

Через зловмисну діяльність білоруського режиму та надзвичайну загрозу національній безпеці та зовнішній політиці США санкції проти білорусії продовжено ще на рік
 

Ще на рік продовжили термін дії санкції проти Білорусі через зловмисну діяльність режиму в країні. Про це на своєму інтернет-ресурсі повідомляє "Європейська правда".

Пресслужбою Білого дому опубліковано заяву американського президента Джо Байдена. У заяві йдеться про те, що дії окремих членів уряду Білорусі та інших осіб, а також шкідлива діяльність і тривалі зловживання білоруського режиму продовжують становити виключну і надзвичайну загрозу національній безпеці та зовнішній політиці США.

"Тому я визначив, що необхідно продовжувати надзвичайний стан у країні, оголошений указом № 13405 щодо Білорусі", – наголосив Байден.

Термін дії обмежень мав завершитися 16 червня.

Нагадаємо, 9 серпня 2022 року Держдепартамент США оголосив про запровадження обмежень щодо 100 білоруських офіційних осіб.

До санкційного списку увійшли особи, які займають високі посади в адміністрації Лукашенка, МВС, Комітеті державної безпеки (КДБ), Центральній виборчій комісії, Генеральній прокуратурі, Головному управлінні Слідчого комітету, Міністерстві транспорту та зв'язку, Головному управлінні боротьби з організованою злочинністю та корупцією, Військово-повітряних силах і Військах протиповітряної оборони.

У Держдепі зазначили, що включені до списку особи були залучені до насильницьких арештів мирних демонстрантів, обшуків будинків та офісів журналістів, представників опозиції та активістів, фальсифікації виборів та інших порушень.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial