Велика Британія розширила список персональних санкцій проти найвпливовіших осіб росії

Уряд Великої Британії оголосив про нові санкції, які вразили найближче оточення путіна.
 

Уряд Великобританії сьогодні (середа, 29 червня) оголосив про нові санкції, які вразили найближче оточення путіна.

Серед тих, хто потрапив під санкції, Володимир Потанін – друга найбагатша людина росії та власник великого конгломерату «Інтеррос». Потанін продовжує накопичувати багатства, підтримуючи режим путіна, купуючи Росбанк і акції Тинькофф Банку в період після вторгнення росії в Україну.

Під санкції також потрапила Анна Цивілева, двоюрідна сестра Путіна і президент відомої російської вуглевидобувної компанії АТ «Колмар Груп». Чоловік Цивілєвої Сергій Цивілєв є губернатором багатої на вугілля Кемеровської області, і пара значно виграла від стосунків з путіним. Під санкції сьогодні також потрапляє АТ Kolmar Group.

Речник уряду сказав: «Поки путін продовжує свою огидну атаку на Україну, ми будемо використовувати санкції, щоб послабити російську військову машину. Сьогоднішні санкції показують, що нічого і нікого немає, включно з найближчим оточенням путіна.»

Уряд Великобританії також накладає санкції на групу російських осіб і компаній за їх участь у репресіях цивільного населення та підтримці режиму Асада в Сирії, викриваючи зловмисну ​​діяльність росії по всьому світу.

Уряд Великобританії також діє разом із міжнародними союзниками, щоб запровадити нові заходи, які не дозволять росії отримати доступ до трастових послуг Великобританії. Ці послуги, які дозволяють особі або бізнесу керувати активами іншого, є ще одним важливим елементом сектору фінансових послуг світового рівня у Великобританії, яким Росія більше не зможе користуватися.

Протягом усієї війни вибору путіна міжнародні партнери стояли пліч-о-пліч з Україною та використовували санкції, щоб покарати його огидне вторгнення, а уряди та бізнес повертаються спиною до росії. Велика Британія наклала санкцій на понад 1000 осіб і понад 120 компаній після вторгнення путіна в Україну, а три чверті іноземних компаній скоротили діяльність у росії, майже чверть з яких повністю припинили свою діяльність.

Російський імпорт скоротився більш ніж на 40% після вторгнення, а запаси життєво важливих імпортних виробничих компонентів, ймовірно, вичерпаються в найближчі три-шість місяців.

Виробництво автомобілів також скоротилося на 60%, і російський міністр транспорту визнав, що логістична інфраструктура росії зараз «порушена» в результаті санкцій.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial