Ірландія заморозила російські активи на суму 1,72 млрд євро через санкції

Ірландія заблокувала активи, пов’язані з російськими фізичними та юридичними особами, які потрапили під санкції, після нападу РФ на Україну в лютому 2022 року.
 

Ірландія заблокувала активи на суму 1,72 млрд євро, пов’язані з російськими фізичними та юридичними особами, які потрапили під санкції, після нападу РФ на Україну в лютому 2022 року.

Про це пише видання "Irish Times"

Вважається, що в Ірландії переважають фінансові активи, що містяться у фондах, і мова не йде про конфіскації яхт, літаків і елітного майна, які останніми місяцями стали предметом заголовків в публікаціях інших юрисдикцій.

Центральний банк Ірландії написав листи низці ділових і професійних організацій, щоб нагадати їм про його роль у нагляді за фінансовими санкціями в державі, а також про відповідальність кожного ірландця за дотримання заборон ЄС, оскільки війна Росії проти України триває. У листах нагадали, що не повідомляти про порушення санкцій або наявну підозру на порушення санкцій є кримінальним злочином.

Якщо підприємство чи фізична особа володіє (контролює) коштами чи економічними ресурсами фізичної чи юридичної особи, щодо якої поширюються фінансові санкції, вони повинні заблокувати їх та повідомити про це до Центрального банку Ірландії.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial