Оприлюднено Публічний огляд звіту «Повернення активів – роль ПФР»

Публічний огляд підготовлено для презентації основних уроків, кращих практик та справ, направлених та поглиблення знань про роль ПФР у процесі повернення активів, як на національному так і на міжнародному рівні.
 

На відкритій частині офіційного веб-сайту Егмонтської Групи підрозділів фінансової розвідки (ПФР) оприлюднено Публічний огляд звіту «Повернення активів – роль ПФР», спів-лідером якого, разом з ПФР Бельгії, був Держфінмоніторинг.

«Цей публічний огляд підготовлено для презентації основних уроків, кращих практик та справ, направлених та поглиблення знань про роль ПФР у процесі повернення активів, як на національному так і на міжнародному рівні. Інформація з публічного огляду звіту повинна допомогти створенню національних стратегій та посилити ефективність співробітництва між ПФР, та правоохоронними, судовими органами, агентствами з пошуку та менеджменту активів (АРМА)», - йдеться в повідомленні Держфінмоніторингу.

Публічний огляд містить:

    • знеособлену, неконфіденційну інформацію з основного звіту.

Окрему увагу у звіті приділено питанню:

    • можливостей ПФР, зокрема із зупинення / замороження активів,
    • налагодженню ефективного співробітництва між залученими у процес сторонами,
    • виявленню основних проблем та можливостей з їх вирішення.

З повним текстом Публічного огляд звіту «Повернення активів – роль ПФР» можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Егмонтської групи.

Державна служба фінансового моніторингу України, як національний підрозділ фінансової розвідки, є членом Егмонтської Групи з 2004 року та забезпечує активний інформаційний обмін розвідувальною фінансовою інформацією з компетентними органами іноземних країн використовуючи Егмонтську захищену мережу (ESW).

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial