ОЕСР відкриває офіс в Україні – ВРУ ратифікувала Угоду

Верховна Рада України прийняла Закон про ратифікацію Угоди між Урядом України та Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) щодо привілеїв, імунітетів і пільг, наданих Організації та Офісу Організації в Україні.
 

Верховна Рада України ратифікувала Угоду між Урядом України та Організацією економічного співробітництва та розвитку щодо привілеїв, імунітетів і пільг, наданих Організації та Офісу Організації в Україні, вчинену 12 грудня 2022 року у місті Парижhttps://mfa.gov.ua/mizhnarodni-vidnosini/organizaciya-ekonomichnogo-spivrobitnictva-ta-rozvitkuі.

Про це повідомила прес-служба Апарату Верховної Ради України
Зокрема, за змістом Угоди її основною новелою, порівняно з Угодою між Кабінетом Міністрів України та Організацією економічного співробітництва та розвитку щодо привілеїв, імунітетів та пільг, наданих Організації, ратифікованою Законом №850-XIV (850-14) від 07.07.99 та яка припиняє свою дію з дня набрання чинності цієї Угоди, є створення Офісу Організації економічного співробітництва в Україні (далі - ОЕСР), визначення його правового статусу, а також привілеїв, імунітетів і пільг, які йому надаються.

Офіс ОЕСР функціонує як офіс зв’язку ОЕСР в Україні з метою надання сприяння та забезпечення ефективного здійснення спільної діяльності між Сторонами під загальним керівництвом Генерального секретаря ОЕСР.

Актуальний довідник країн в сервісі Сервісі CheckLists FinAP  завжди в актуальному стані в "ІНФОРМАЦІЙНОМУ ДОВІДНИКУ КРАЇН".

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial