Клієнти фінансової установи тепер зможуть оформити безкоштовну довідку про доходи лише за кілька хвилин подавши запит на отримання довідки з Державного реєстру фізичних осіб про виплачені доходи та утримані з них податки на порталі «Дія».
 

Клієнти фінансової установи тепер зможуть оформити безкоштовну довідку про доходи лише за кілька хвилин подавши запит на отримання довідки з Державного реєстру фізичних осіб про виплачені доходи та утримані з них податки на порталі Дія.

Донедавна для того, щоб отримати довідку українським громадянам доводилося простоювати в чергах та органах Державної податкової служби. Відтепер зробити це можна буде набагато швидше й онлайн.

Замовити  її можливо в кілька кліків на порталі Дія:

    1. Зареєструватися чи авторизуватися в кабінеті громадянина на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису або BankID.
    2. Обрати період, за який необхідно отримати інформацію.
    3. Надіслати запит.
    4. Зачекати повідомлення про готовність довідки на електронну адресу. Повідомлення також буде доступним у розділі Зверніть увагу в кабінеті громадянина на порталі Дія.
    5. Саму довідку можна буде завантажити в розділі "Документи" в кабінеті громадянина на порталі Дія.

Формування довідки може зайняти до 30 хвилин. У результаті перевірки ви отримаєте повідомлення, що довідку сформовано й вона готова до завантаження.

Портал «Дія» звертає увагу, що дані в Державному реєстрі фізичних осіб оновлюються лише на початку кожного кварталу, тому довідка, створена в різні періоди часу, може містити різну інформацію.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial