НКЦПФР затвердила порядок подання страховою організацією звітності з недержавного пенсійного забезпечення

Порядок подання страховою організацією звітності з недержавного пенсійного забезпечення.
 

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) на черговому засіданні регулятора затвердила порядок подання страховою організацією звітності з недержавного пенсійного забезпечення.  

«Цей документ описує аспекти подання звітності страховими компаніями в частині недержавного пенсійного забезпечення. Адже своєчасна, чітка і повна звітність є однією з основ якісного регулювання ринку», – говорить Іраклій Барамія, Член НКЦПФР.  

Так, порядок охоплює звітність, що подається страховиком до НКЦПФР, а також звітність, що подається страховиком особам, які уклали із ним договори страхування в системі недержавного пенсійного забезпечення. В нормативному акті повністю прописані усі вимоги до учасників ринку, дані форми довідок, звітності тощо.  

Важливо зазначити, що першим звітним періодом для складання та подання звітності з недержавного пенсійного забезпечення є ІІ квартал 2022 року. А першим звітним періодом для складання та подання річної звітності, що подається особам, які уклали із страховиком договори страхування в системі недержавного пенсійного забезпечення, є 2021 рік.  

Водночас комісіонери визнали таким, що втратило чинність, розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 15 лютого 2007 року No 6817 «Про затвердження Положення про оприлюднення страховиками інформації щодо договорів страхування, укладених у системі недержавного пенсійного забезпечення», зареєстроване в Міністерстві юстиції України 02 березня 2007 року за No 179/13446.  

Наразі порядок подання страховою організацією звітності з недержавного пенсійного забезпечення переданий на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України. Він набирає чинності з дня його офіційної публікації.

Читайте також:

НКЦПФР врегулювала подання звітності біржами

Про необхідність публікації календарних планів емітентів цінніх паперів

Ефективність управління: НКЦПФР розробила новий поряд погодження набуття істотної участі у професійному учаснику

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial