НКЦПФР призупинила дії ліцензій на провадження професійної діяльності на ринках капіталу – депозитарної діяльності 23 компаніям

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку опублікувала оновлену інформацію стосовно особливостей проведення операцій на ринках капіталу в умовах воєнного стану.
 

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) опублікувала оновлену інформацію стосовно особливостей проведення операцій на ринках капіталу в умовах воєнного стану.

    • Єдиний документ, в якому відображено зміни до рішення №144 щодо дозволених у воєнний час операцій по кожному сегменту ринку станом на 1 червня 2022 року.
    • Регулятор на виконання чинного законодавства передбачив можливість здійснення облікових операцій щодо вилучення в Україні об’єктів права власності Російської Федерації та її резидентів.

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку схвалила рішення щодо тимчасового зупинення дії ліцензій на провадження професійної діяльності на ринках капіталу – депозитарної діяльності 23 компаніям.

Підставою стало невиконання ними рішення регулятора щодо подання інформації про об’єкти права власності Російської Федерації як держави, яка розпочала повномасштабну війну проти України.

Зважаючи на ризик вчинення порушень та здійснення негативного впливу на роботу ринків капіталу під час війни, Комісія зупинила ліцензії таких компаній:

НКЦПФР звертає увагу, що ліцензії вищевказаних компаній зупинено до дати закінчення дії воєнного стану.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial