НАЗК уперше виключило з кандидатів на санкції особу, що звільнилась із посади та публічно засудила режим рф

Росіяни вже йдуть проти путінського режиму, щоб не потрапити під санкції
 

Росіяни вже йдуть проти путінського режиму, щоб не потрапити під санкції.

Про це повідомило Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК)

Для того, щоби не потрапити під міжнародні санкції, визначений Національним агентством із питань запобігання корупції України (НАЗК) кандидат має публічно засудити російський режим,  звільнитися зі своє посади в державних органах чи компанії або ж виконати іншу дію, яка передбачена для відповідної категорії. Мета забезпечення таких звільнень та засуджень режиму — послабити здатність росії вести війну.

Такий механізм визначений групою Єрмака-Макфола щодо санкцій в Дорожній карті індивідуальних санкцій.

НАЗК уперше виключило особу зі списку кандидатів на санкції. (Ім’я особи не розголошується для забезпечення конфіденційності ). Особа, яка раніше була ідентифікована НАЗК як кандидат на санкції та опублікована на вебсайті «Війна&санкції», звернулась до НАЗК з проханням бути виключеною зі списку. Через війну ця особа засудила путінський режим та звільнилася з посади члена правління однієї з найбільших державних компаній рф.

Ця компанія входить до ТОП-10 найбільших за виручкою у сфері енергетики. Вона сплачує величезні суми податків до російського бюджету, чим фактично фінансує тероризм — вбивства українців під час війни.

Інші 16 тисяч кандидатів, які ще мають шанс не потрапити під міжнародні санкції, можуть знайти себе в списку на вебсайті «Війна&санкції»: https://sanctions.nazk.gov.ua/ru/sanction-person-warning/.

Зазначено, що частина визначених НАЗК “кандидатів” уже опинилась під міжнародними санкціями. Серед них низка керівників державних компаній. Якби вони заздалегідь звільнилися зі своїх посад, вони мали б шанс уникнути санкцій та арешту активів.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial