
НБУ вводить ідентифікацію для поповнення через термінали
З кінця червня звичний процес поповнення картки готівкою через термінал зазнає фундаментальних змін. Національний банк України постановою № 67 запровадив
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, що впорядковує та стандартизує процеси створення та ведення митними органами низки важливих реєстрів:
Єдиного державного реєстру авторизованих економічних операторів;
реєстру гарантів;
реєстру підприємств, які провадять митну брокерську діяльність;
реєстру підприємств, які провадять діяльність з експлуатації магазину безмитної торгівлі;
реєстру підприємств, які провадять діяльність з експлуатації митного складу;
реєстру підприємств, які провадять діяльність з експлуатації складу тимчасового зберігання;
реєстру підприємств, які провадять діяльність з експлуатації вільної митної зони комерційного або сервісного типу.
Ці зміни розроблені Мінфіном та Держмитслужбою на виконання положень Закону України “Про внесення змін до Митного кодексу України щодо імплементації деяких положень Митного кодексу ЄС”.
Внесення відомостей до цих реєстрів здійснюється Держмитслужбою, а також у встановлених Митним кодексом України випадках митницями, залежно від виду діяльності підприємства, або автоматично за допомогою Єдиної автоматизованої інформаційної системи митних органів.
Ці зміни є черговим кроком до гармонізації українського митного законодавства з європейськими стандартами. Інформація з цих реєстрів може бути джерелом для аналізу послуг, оцінювання тенденцій, виявлення потреб та розробки ефективних стратегій для розвитку зовнішньої торгівлі.
Читайте також:
Читайте далі

З кінця червня звичний процес поповнення картки готівкою через термінал зазнає фундаментальних змін. Національний банк України постановою № 67 запровадив

Коли мова заходить про примусове виконання рішень судів чи інших органів, громадяни часто стикаються з двома поняттями — Автоматизована система

Національний банк України переглянув граничні строки розрахунків для окремих експортних операцій згідно з отриманими пропозиціями від уряду (розпорядження Кабінету Міністрів
FinAP – RegTech-компанія, яка створює програмне забезпечення та цифрові рішення для управління ризиками та комплаєнсу.
Інформація про продукти:
Техпідтримка:
Навігація:
Юридична інформація:
© 2015 – 2026 FinAP ® – всі права захищені