11-й пакет санкцій проти рфії чекаємо на наступному тижні!

ЄС може пом'якшити 11-й пакет антиросійських санкцій, що були анонсовані раніше.
 

Весь світ, а особливо українці в очікувані прийняття 11-го пакету санкцій проти росії. Попередньо дата прийняття та погодження санкцій на наступному тижні. Але держави-члени Європейського Союзу все ж таки повільно просуваючись до прийняття рішення пом’якшили заявлені раніше ряд пропозицій до агресора пише Finance.ua.

В СМІ з’являється інформація, з посиланням на джерела, знайомі з останніми юридичними текстами в стадії обговорення, що плани щодо заборони суднам, що перевозять заборонені товари, заходити в порти ЄС, ймовірно, будуть частково скасовані.

Крім того, обмеження, що стосуються перевалки з корабля на корабель і суден, які відключають свої навігаційні системи, включатимуть пільговий період близько 30 днів.

Як йдеться в матеріалі, початкові критерії санкцій були ослаблені в ході постійних переговорів між дипломатичними представниками. У той же час, Угорщина і Греція як і раніше хочуть, щоб деякі їхні компанії були виключені зі списку «міжнародних спонсорів війни».

Крім того, інші країни стурбовані пропозиціями поширити торговельні обмеження на кілька китайських фірм, які постачали заборонені товари в росію.

Інші запропоновані заходи в новому пакеті включають заборону на транзит багатьох товарів через росію і формальне припинення потоків нафти з країни по північній гілці нафтопроводу «Дружба».

Нагадаємо, 11-й пакет санкцій ЄС щодо росії спрямований на усунення лазівок для обходу антиросійських санкцій. Керівництво ЄС розглядає питання введення санкцій проти Китаю за підтримку російського військово-промислового комплексу в ході війни в Україні.

Євросоюз пропонує новий набір санкційних заходів, спрямованих на обмеження імпорту високотехнологічних військових компонентів в російську федерацію.

Читайте також:

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial