ВРУ припинила дію міжурядової українсько-білоруської угоди про уникнення подвійного оподаткування

Верховна Рада України припинила дію Угоди між Урядом України і урядом республіки білорусь про уникнення подвійного оподаткування та запобігання ухиленню від сплати податків стосовно податків на доходи і майно
 

Верховна Рада України припинила дію Угоди між Урядом України і урядом республіки білорусь про уникнення подвійного оподаткування та запобігання ухиленню від сплати податків стосовно податків на доходи і майно.

Повідомлення про це опубліковане на Урядовому порталі

З дня набрання чинності Законом України припиняється застосування норм, встановлених зазначеною Угодою, що сприятиме:

1) недопущенню поповнення бюджету країни, що сприяє агресору, шляхом надання Україною пільгових умов оподаткування для резидентів республіки білорусь, що здійснюють діяльність в Україні. Після припинення дії Угоди до всіх доходів резидентів республіки білорусь, одержаних з джерел в Україні, буде застосована загальна ставка оподаткування − 15%, встановлена Податковим кодексом, замість пільгової ставки, встановленої Угодою: 10% − на проценти;

2) недопущенню втрат бюджету України через зарахування податку, сплаченого в республіці білорусь резидентами України;

3) звільненню України від взятих на себе зобов’язань щодо обміну інформацією з республікою білорусь з податкових питань.

Припинення дії зазначеної Угоди сприятиме прискоренню згортання економічних і фінансових зв’язків з республікою білорусь − державою-союзницею країни-агресора в повномасштабній війні проти України.

Читай також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial