Володимир Зеленський вніс до ВР проект постанови щодо застосування санкцій до фінустанов рф

Президент України Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді проєкт постанови про затвердження рішення Ради національної безпеки і оборони України від 22 лютого "Про застосування секторальних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до фінансових установ російської федерації"
 

Президент України Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді проєкт постанови про затвердження рішення Ради національної безпеки і оборони України від 22 лютого "Про застосування секторальних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до фінансових установ російської федерації". Відповідний документ зареєстровано сайті парламенту під номером 9045 від 22.02.2023.

Як повідомив нардеп від «Голосу» Ярослав Железняк в свому телеграм- каналі, розгляд проєкту постанови планується найближчим часом.

Документ пропонує застосувати санкції на 50 років.

Нагадаємо

19 лютого Президент України Володимир Зеленський указом №82/2023 ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони щодо застосування санкцій проти московської біржі та 333 громадян росії, зокрема, проти керівництва найбільших російських банків.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial