Верховна Рада ратифікувала Протокол про внесення змін до Конвенції про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Данією

Зазначеним Протоколом вносяться зміни до Конвенції з метою приведення її положень у відповідність до Модельної Конвенції ОЕСР.
 

Верховна Рада ратифікувала Протокол про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Урядом Королівства Данії про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і майно (далі – Протокол і Конвенція), який був підписаний 02 лютого Міністром фінансів Сергієм Марченко.

Зазначеним Протоколом вносяться зміни до Конвенції з метою приведення її положень у відповідність до Модельної Конвенції ОЕСР.

Зокрема, Протоколом передбачається: 

    • оновлення переліку податків, на які поширюється Конвенція;  
    • скасування нульової ставки оподаткування роялті у країні, що є джерелом доходу; 
    • внесення змін до статті щодо надання допомоги у стягненні податків;  
    • нова редакція статті щодо обміну інформацією, якою передбачається значне розширення можливостей компетентних органів Договірних Держав щодо обміну податковою інформацією;  
    • доповнення Конвенції новою статтею «Право на отримання вигід», що обмежує можливості застосування пільгових положень Конвенції, якщо основною метою будь-якої операції є отримання таких пільг.

Суб’єктами виконання Протоколу є Міністерство фінансів України та Державна податкова служба України.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial