Великобританія запровадила нові санкції проти пропагандистів путіна

Міністр закордонних справ Ліз Трасс оголосила про 14 нових санкцій проти російських пропагандистів і державних ЗМІ.
 

Глава Міністерства закордонних справ Британії Ліз Трасс оголосила про запровадження нових санкцій проти російських пропагандистів і державних ЗМІ, які поширюють брехню і обман про незаконне вторгнення путіна в Україні.

В оновлений санкційний список входить Сергій Брільов, відомий телеведучий російського державного медіа «Россия» і пропагандист Путіна. Раніше він проживав у Великобританії, але більше не зможе отримати доступ до своїх активів у Великобританії чи продовжувати ділові відносини.

Уряд також накладає прямі санкції на державні медіа-організації, орієнтуючись на фінансовані Кремлем TV-Новости, які володіють RT, раніше Russia Today, і Росія Сегодня, яка контролює інформаційне агентство Sputnik.

Після рішення Ofcom відкликати ліцензію на мовлення RT, ці санкції забезпечать можливість RT не повернутися на британське телебачення, а також завадять компаніям і приватним особам, які працюють у Великобританії, вести бізнес з російськими державними пропагандистськими засобами RT і Sputnik, а також ключові фігури в цих організаціях.

Серед інших пропагандистів, які сьогодні санкціоновані:

   • Олександр Жаров, головний виконавчий директор «Газпром-Медіа», колишній голова Федеральної служби з нагляду за зв'язком, інформаційними технологій та масової інформації (Роскомнагляд)
   • Олексій Ніколов, керуючий директор RT
   • Антон Анісімов, керівник міжнародного мовлення Sputnik
   • Світлана Замлєлова – головна редакторка журналу «Камертон»

Окрім пропагандистської машини путіна, уряд також накладає санкції на російського генерал-полковника Михайла Мізінцева.

Мізінцев, якого називають «Маріупольським м’ясником», є начальником Центру управління і управління Національною обороною, де плануються та контролюються всі військові операції Росії по всьому світу. Мізінцев відомий використанням осудливої ​​тактики, включаючи обстріли цивільних центрів як в Алеппо в 2015-16 роках, так і зараз у Маріуполі, де увічнюються звірства проти українського народу.

Читайте також:

Велика Британія запроваджує санкції проти Росії

Японія ввела нові санкції проти росії

США запроваджують нові жорсткі санкції проти росії

США повідомили про нові фінансові санкції проти Росії

Нові жорсткі санкції проти росії запровадили Австралія та Нова Зеландія

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial