Канада запроваджує нові санкції проти росії та білорусі

Під санкції потрапили зокрема шість фізичних та 46 юридичних осіб, пов’язаних із оборонним сектором росії, 15 громадян України, що підтримують російську окупацію, а також 13 урядовців і дві компанії з білорусі.
 

Прем'єр-міністр Justin Trudeau оголосив, що Канада запровадить додаткові санкції відповідно до Положення про спеціальні економічні заходи (росія), Положення про спеціальні економічні заходи (білорусь) та Положення про спеціальні економічні заходи (Україна). 

«Канада прагне об’єднатися, щоб підтримати уряд і народ України в їх боротьбі за мирне, процвітаюче та демократичне майбутнє. Ми й надалі будемо стояти пліч-о-пліч з Україною, коли вона прагне захиститися від російської агресії», – йдеться в повідомленні.

«Канада непохитно вірить, що українці заслуговують жити в мирі. володимир путін та його режим заподіяли невимовний біль і страждання в Україні та всьому світі. Разом з нашими колегами з G7 Канада посилює наш постійний і скоординований тиск, щоб завершити війну вибору володимира путіна», – наголосив Прем'єр-міністр Канади Justin Trudeau.

Ці нові дії, які базуються на і без того широкому режимі санкцій уряду Канади, включають:

      • обмеження на шість фізичних та 46 юридичних осіб, пов’язаних з оборонним сектором росії;
      • санкції проти 15 українців, які підтримують російську окупацію України;
      • санкції проти 13 урядових і оборонних осіб та двох організацій республіки білорусь.

Прем'єр-міністр також оголосив про намір Канади ввести санкції проти спонсорованих державою агентів дезінформації та пропаганди та організацій, підконтрольних високопоставленим чиновникам російського уряду, щоб протидіяти дезінформації кремля, яку вона використала, щоб виправдати свою невиправдану та неспровоковану війну в Україні.

Канада також впровадить додаткові і негайні заходи щодо заборони експорту деяких передових технологій, які можуть покращити внутрішні оборонні можливості росії, включаючи квантові комп’ютери та сучасне виробниче обладнання, пов’язані з ними компоненти, матеріали, програмне забезпечення та технології.

Канада заборонила експорт передових технологій і товарів, які можуть бути використані у виробництві зброї, до білорусі, а також імпорт і експорт широкого спектру предметів розкоші між Канадою та білоруссю.

Нарешті, за координацією зі Сполученими Штатами, Великобританією та Японією, прем’єр-міністр оголосив про намір Канади ввести заборону на імпорт певних золотих товарів з росії, виключивши цей товар з офіційних міжнародних ринків і ще більше ізолюючи росію від міжнародних ринків.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial