Погоджено послами ЄС пакет санкцій проти білорусі

Нові санкції пов'язані з участю мінська у російській війні проти України.
 

Посли Європейського Союзу у середу погодили запровадження нових санкцій проти білорусі за її причетність до російської загарбницької війни. Про це пише "Європейська правда", з посиланням на першоджерело.

Згідно з повідомленнями в мережі, посли ЄС домовилися про запровадження обмежувальних заходів з огляду на ситуацію в білорусі та причетність мінська до російської агресії проти України.

"Заходи включають внесення до списків фізичних та юридичних осіб", – йдеться в повідомленні.

За словами журналіста, санкції загалом стосуються авіації та товарів подвійного призначення. Та "немає жодних відступів" щодо скасування санкцій проти білоруських виробників калійних добрив.

"Але очікуйте, що це питання знову постане восени", – резюмував журналіст Рікардо Джозвяк.

Раніше повідомлялося, що Євросоюз вирішив запровадити новий пакет санкцій проти білорусі у зв'язку з порушеннями прав людини до третьої річниці президентських виборів у країні, які міжнародна спільнота визнала сфальсифікованими.

Також обговорювався й інший пакет санкцій, який пов'язаний з участю мінська у російській війні проти України.

ЄС запровадив шість пакетів санкцій проти білорусі, останній з яких набув чинності рік тому. Протягом кількох місяців в ЄС обговорюють нові обмежувальні заходи щодо мінська через його участь у війні росії проти України.

  Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial