
Податкові зміни між Україною та Німеччиною: підписано нову угоду
У Парижі Міністр фінансів України Сергій Марченко та Віце-канцлер, Федеральний міністр фінансів Федеративної Республіки Німеччина Ларс Клінгбайль підписали Угоду між
Митні органи зможуть приймати на власні рахунки готівкову валюту в якості застави від нерезидентів
Зазначені зміни набувають чинності з 25 квітня 2020 року.
Національний банк повідомив, що урегулював можливість внесення нерезидентами готівкової іноземної валюти на рахунки, відкриті на ім’я митних органів в установах, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, або в уповноваженому банку, з метою надання індивідуальної гарантії у формі грошової застави під час переміщення товарів територією України прохідним транзитом.
Такий крок здійснений з метою приведення нормативно-правової бази у відповідність із Законом України "Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи".
Окремо Національний банк також уточнив, що дозволяється здійснювати розрахунки в іноземній валюті на території України за операціями з розміщення, виплати доходу та погашення облігацій, казначейських зобов’язань України, номінованих в іноземній валюті, якщо це передбачено проспектом емісії цінних паперів або ж рішенням про емісію цінних паперів (для державних цінних паперів – умовами їх розміщення).
Зазначені зміни затверджені постановою Правління №55 від 24 квітня 2020 року "Про внесення змін до Положення про здійснення операцій із валютними цінностями". Вони набувають чинності з 25 квітня 2020 року.
Читайте далі

У Парижі Міністр фінансів України Сергій Марченко та Віце-канцлер, Федеральний міністр фінансів Федеративної Республіки Німеччина Ларс Клінгбайль підписали Угоду між

Верховний Суд роз’яснив порядок підтвердження інвестиційних витрат у разі безподаткової ліквідації. Механізм безподаткової ліквідації дозволяв фізичним особам — резидентам України

Національний банк України уточнив порядок виконання платіжних інструкцій в іноземній валюті та банківських металах надавачами платіжних послуг. Зокрема, регулятор: Відповідні
FinAP – RegTech-компанія, яка створює програмне забезпечення та цифрові рішення для управління ризиками та комплаєнсу.
Інформація про продукти:
Техпідтримка:
Навігація:
Юридична інформація:
© 2015 – 2026 FinAP ® – всі права захищені