
ДПС долучилася до нової послуги в Дії – онлайн реєстрації громадських організацій
Яким чином можна отримати витяг з Реєстру неприбуткових установ та організацій?
Пропонується надати можливість домогосподарствам займатися визначеними видами діяльності та надавати послуги без реєстрації ФОПа.
Комітет Верховної Ради з питань економічного розвитку рекомендує депутатам ухвалити у першому читанні законопроєкт №8143 про свободу підприємницької (економічної) діяльності домогосподарств авторства групи депутатів з фракції «Слуга народу», серед яких голова комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова, який передбачає можливість для допомогосподарств здійснення підприємницької діяльності без реєстрації ФОП за умови, якщо річний дохід від такої діяльності не перевищує 8 мільйонів гривень - про це повідомляє «Судово-юридична газета».
Законопроєкт передбачає, що домогосподарство може здійснювати підприємницьку (економічну) діяльність, визначену без реєстрації фізичної особи-підприємця, за таких умов:
Також законопроєктом визначаються принципи формування доходної та витратної частини домогосподарств. До витратної частини відносяться не лише витрати на ведення підприємницької (економічної) діяльності, а й витрати на утримання кожного члена домогосподарства у розмірі шістдесяти відсотків від середньомісячної заробітної плати за попередній рік.
В разі підтримки ініціативи автори пропонують ввести її в дію з 2025 року.
Розмови про оподаткування домогосподарств тривають вже не перший рік. Ще у 2020 році комітет Третьякової затвердив законопроєкт, яким доручалося уряду запровадити систему оподаткування домогосподарств в частині, що перевищує прожитковий мінімум. У січні поточного року у Верховній Раді було зареєстровано депутатський законопроєкт щодо можливості домогосподарства займатися підприємницькою діяльністю без реєстрації ФОП, який за змістом схожий на нинішню законодавчу ініціативу Третьякової, однак 12 жовтня 2022 року законопроєкт було відкликано.
Читайте також:
Читайте далі

Яким чином можна отримати витяг з Реєстру неприбуткових установ та організацій?

Довіреність від імені юридичної особи оформлюється її органом або особою, яка має відповідні повноваження згідно з установчими документами. Південне міжрегіональне

Делегація Міністерства юстиції України на чолі із заступницею Міністра юстиції України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ольгою
FinAP – RegTech-компанія, яка створює програмне забезпечення та цифрові рішення для управління ризиками та комплаєнсу.
Інформація про продукти:
Техпідтримка:
Навігація:
Юридична інформація:
© 2015 – 2026 FinAP ® – всі права захищені