Надання відомостей з ЄДР в умовах воєнного стану

Офісом протидії рейдерству розроблено пам’ятку «Надання відомостей з ЄДР в умовах воєнного стану».

Під час воєнного стану та в умовах обмеження доступу до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) постає питання можливості отримання виписки/витягу з ЄДР чи документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної, ФОП.

У таких випадках стане у нагоді підготовлена Офісом протидії рейдерству  пам’ятка «Надання відомостей з ЄДР в умовах воєнного стану».

Крім того, може бути корисною інформація за посиланнями:

Офісу протидії рейдерству розробив  також пам’ятку щодо особливостей державної реєстрації бізнесу в умовах воєнного стану, яка надає відповіді на питання: 

      • До кого можна звернутися для державної реєстрації?
      • В яких випадках принцип територіальності не діє?
      • Коли заявник звільняється від адміністративного збору?
      • Які реєстраційні дії на даний час заборонені?

Читайте також:

Читайте далі

Ідентифікація та верифікація

Визначення кінцевого бенефіціарного власника в громадських організаціях: ключові аспекти

Оскільки громадські організації є неприбутковими структурами та функціонують на засадах членства, визначення кінцевого бенефіціарного власника для них має певну специфіку.

Читати далі
Ідентифікація та верифікація

Апостиль документів у ДПС: що потрібно знати представнику юридичної особи

Довіреність від імені юридичної особи оформлюється її органом або особою, яка має відповідні повноваження згідно з установчими документами. Південне міжрегіональне

Читати далі

Будьте в курсі новин

Слідкуйте за ключовими новинами, оновленнями продукту та змінами у сфері комплаєнсу в наших соцмережах. Без спаму – лише актуальна інформація.