Під час держреєстрації створення юридичної особи у відповідній заяві заявник зможе зазначати прохання про включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій без подання окремої заяви. Повідомляє Liga.

Відповідну можливість прописали у Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру, затвердженому постановою КМУ від 13.07.2016 року № 440. Зміни запроваджені постановою КМУ від 16.12.2020 року № 1270  Постанова набрала чинності з 19.12.2020 року.

Далі на підставі отриманих в електронній формі з ЄДР відомостей із заяви про держреєстрацію створення юридичної особи про включення підприємства, установи, організації до Реєстру в автоматичному режимі створять електронну реєстраційну заяву за формою 1-РН.

Також неприбутковими організаціями тепер відводять 10 календарних днів (раніше було 30 календарних дні) для подання контролюючому органу реєстраційних заяв із позначкою „зміни” та копій документів до них у разі зміни організаційно-правової форми неприбуткової організації, внесення змін до їх установчих документів (або установчих документів організації вищого рівня, на підставі яких діє неприбуткова організація відповідно до закону).

З'являться нові форми:

  • витяг з Реєстру неприбуткових установ та організацій;
  • повідомлення про відсутність відомостей про платника у Реєстрі неприбуткових установ та організацій.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial