Змінити зареєстроване місце проживання онлайн можна скориставшись додатком в “Дії”.
 

1 грудня набув чинності Закон України № 1871-ІХ Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні”.

Частина четверта статті 25 та частина сьома статті 27 цього Закону набирають чинності з 1 березня 2022 року.

Частина сьома статті 26 цього Закону набирає чинності з 1 червня 2022 року.

5 листопада 2021 року прийнято Закон України № 5463 від 05.05.2021 “Про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні”, за який проголосували 238 народних депутатів, про що ми нещодавно писали.

“Замість штампу в паспорті чи довідки до ID-картки — вільні кишені та відсутність страху загубити важливий документ. Замість трьох установ, 30 днів очікування та купи довідок, які і так є у держави, — одна заява, яку розглянуть та оброблять за 24 години. Замість того, щоб йти у ЦНАП із документами або власником житла для реєстрації місця проживання — лише підтвердити згоду онлайн. Місце реєстрації не даватиме людині право власності на житло, а лише повідомлятиме державу, де ви проживаєте”, - йдеться в повідомленні Михайла Федорова, Віце-прем'єр-міністра - Міністра цифрової трансформації.

Також реєстрація тепер не впливатиме на отримання послуг - оформлювати пенсію, документи чи отримувати медичну допомогу можна буде, не прив'язуючись до місця реєстрації.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial