Яким чином нотаріус може використати анульовані спецбланки

НПУ посилаючись на лист Мін’юсту надає роз’яснення яким чином нотаріуси можуть використовувати анульовані спецбланки, які знаходяться на деокупованих територіях.
 

Нотаріальна палата України повідомляє, що у зв’язку із загрозою неправомірного вилучення чи втрати спеціальних бланків нотаріальних документів, які не були витрачені нотаріусами, через відсутність фізичного доступу до своїх робочих місць (контор), керуючись законодавчими вказівками, нотаріуси направляли до ДП «НАІС» письмові повідомлення щодо анулювання невикористаних спеціальних бланків нотаріальних документів.

У листі від 19.05.2022 Мін’юст роз’яснив, що нотаріуси, які повернулися на робочі місця, повинні перевірити такі бланки (їх серії і номери), та можуть використовувати їх, якщо бланки не були втрачені, викрадені, не є дефектними, зіпсованими або пошкодженими.

Для цього до регіональної філії ДП «НАІС» необхідно надіслати скріплений підписом і печаткою нотаріуса лист з проханням розблокувати придатні для подальшого використання спеціальні бланки нотаріальних документів із зазначенням їх серій та номерів.

Читайте також:

Особливості нотаріального посвідчення довіреностей на білому аркуші паперу

Перелік нотаріусів, якими в умова воєнного стану вчиняються нотаріальні дії щодо цінного майна

Верховна Рада Прийняла Закон про примусове виконання судових рішень у період дії воєнного стану

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial