
Дайджест головних новин
FinAP Дайджест #Найцікавіше за тиждень FinAP канал — тримайся в курсі фінансового моніторингу #Регулювання_та_нагляд_НБУ Вимоги до платоспроможності страховика буде оновлено
Реальні кроки щодо конфіскації російських активів в Україні стануть гарним прикладом для міжнародної спільноти зробити теж саме.
Міністр юстиції України повідомив, що Україна має чотири напрями конфіскації активів росії та пов’язаних із нею компаній:
Він наголосив, що реальні кроки щодо конфіскації російських активів в Україні стануть гарним прикладом для міжнародної спільноти зробити теж саме. Тим паче, що Україна вже запропонувала юридичний механізм для такої реалізації. Якщо цей механізм буде імплементовано західними партнерами найближчим часом, то Україна зможе розраховувати на отримання грошей центробанку рф вже у кінці цього року.
Читайте також:
Закон про заборону діяльності проросійських партій в Україні підписано
Верховна Рада України посилює боротьбу з тероризмом
На кого може поширюватись Закон про націоналізацію майна росіян
Читайте далі

FinAP Дайджест #Найцікавіше за тиждень FinAP канал — тримайся в курсі фінансового моніторингу #Регулювання_та_нагляд_НБУ Вимоги до платоспроможності страховика буде оновлено

Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків нагадує, що платники податку на прибуток зобов’язані подавати разом із

З метою забезпечення прозорості діяльності юридичних осіб та виконання міжнародних зобов’язань Україна встановила єдиний порядок визначення кінцевого бенефіціарного власника (КБВ).
FinAP – RegTech-компанія, яка створює програмне забезпечення та цифрові рішення для управління ризиками та комплаєнсу.
Інформація про продукти:
Техпідтримка:
Навігація:
Юридична інформація:
© 2015 – 2026 FinAP ® – всі права захищені