Проєкт восьмого пакету санкцій, який підготувала Європейська комісія

Він передбачає заборону на імпорт частини російської сталеливарної та ювелірної продукції, обмеження щодо експорту до рф низки продовольчих товарів та напівпровідників, а також заборону надання архітектурних, інженерних, юридичних консультаційних послуг та послуг з ІТ-консультацій.
 

Згідно з останньою пропозицією Європейської комісії щодо санкцій Європейський Союз прагне заборонити імпорт сталі із росії та заборонити експорт певних напівпровідників до росії, повідомляє Politico.

Комісія хоче заборонити імпорт «деяких елементів, що використовуються в ювелірній промисловості, таких як каміння та дорогоцінні метали». Вона також хоче запровадити санкції проти «АЛРОСИ», найбільшої російської алмазодобувної компанії.

Проект тексту, який Комісія представила послам ЄС у 28.09.2022 року, але все ще потребує схвалення 27 країн ЄС, головним чином спрямований на використання списку нових заборон на експорт та імпорт для посилення існуючого режиму санкцій блоку. Цілі варіюються від повсякденних речей до технічних компонентів, які живлять російську армію.

Новий проект правил скасує імпорт товарів, які, як вважають, приносять значний прибуток у росію, таких як «косметичні засоби або засоби для макіяжу», «засоби для гоління, в тому числі засоби до і після гоління, особисті дезодоранти», а також мило і туалетний папір.

Що стосується експорту, то напівпровідникові компоненти або мікросхеми більше не будуть відправлятися в росію. Експорт літаків до росії також буде заборонений у разі ухвалення нового пакету санкцій.

У сфері послуг пропозиція щодо санкцій передбачає заборонити «надання архітектурних та інженерних послуг, юридичних консультаційних послуг та послуг з ІТ-консультацій» компаніям і людям у росії або російському уряду.

Крім того, блок збирається застосувати санкції до майже 30 осіб і восьми компаній, включаючи філософа і стратега олександра дугіна та співака миколу расторгуєва, а також найбільшого акціонера виробника зброї «Калашников» алана лушнік.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial