Порядок ведення касових операцій у національній валюті унормовано відповідно до вимог законодавства

Нацбанк унормував перелік важливих питань щодо порядку ведення касових операцій у національній валюті.
 

Національний банк унормував низку питань стосовно порядку ведення касових операцій у національній валюті в Україні відповідно до вимог законодавства.

Відтепер обмеження на готівкові розрахунки (у розмірі 50 тис. грн) не будуть поширюватися на використання готівкових коштів фонду оперативно-розшукових (негласних слідчих) дій, створеного на виконання Закону України "Про Державне бюро розслідувань". Аналогічна норма вже діє під час використання готівкових коштів із фонду оперативно-розшукових (негласних слідчих) дій, створеного на виконання Закону України "Про Національне антикорупційне бюро України".

Крім того, Національний банк:

Відповідні норми містить постанова Правління Національного банку від 03 грудня 2021 року № 132 "Про внесення змін до Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні", яка набрала чинності з 10 грудня 2021 року.

Читайте також:

Запуск торгового репозиторію: НКЦПФР розробила порядок подачі даних про деривативні контракти

Затверджені Правила складання та подання звітності учасниками ринку небанківських фінансових послуг до Національного банку

Відповідь податківців на питання: Чи мають право ЮО, ФОП або ФО, які здійснюють незалежну професійну діяльність, відкривати рахунки в банках для ведення господарської діяльності?

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial