Міністерство фінансів США наклало санкції на чотирьох українців відповідальних за дестабілізаційну діяльність в Україні

До санкційного списку потрапили народні депутати України та екс-заступник секретаря РНБО.
 

20 січня 2022 року Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) наклало санкцій на чотирьох осіб, які займалися діяльністю впливу російського уряду з метою дестабілізації України. Про це повідомив Мінфін США. 

Перелік особі, щодо яких були застосовані санкції:

   • Тарас Козак – народний депутат України від партії «ОПЗЖ», яку очолює Віктор Медведчук;
   • Олег Волошин - народний депутат України від партії «ОПЗЖ», яку очолює Віктор Медведчук;
   • Володимир Олійник – народний депутат України IV скликання від «Партії регіонів»;
   • Володимир Сівкович - екс-заступник секретаря РНБО, часів президентства Віктора Януковича;

Дані санкції спрямовані на підрив та викриття поточних зусиль Росії з дестабілізації в Україні. Ця дія є окремою та відмінною від широкого спектру високоефективних заходів, які Сполучені Штати та їхні союзники та партнери готові застосувати, щоб завдати значних витрат російській економіці та фінансовій системі, якщо вона має намір подальшого вторгнення в Україну.
В результаті запроваджених санкцій все майно та інтереси в власності зазначених вище осіб, які перебувають у Сполучених Штатах або у володінні чи під контролем осіб із США, заблоковано, про що необхідно повідомити OFAC. Крім того, блокуються також будь-які організації, які прямо чи опосередковано на 50 або більше відсотків належать одному чи кільком заблокованим особам. За винятком випадків, коли це дозволено загальною чи спеціальною ліцензією, виданою OFAC, або не звільнено, правила OFAC, як правило, забороняють будь-які операції осіб із США або в межах (або транзитом) Сполучених Штатів, які пов’язані з будь-якою власністю чи інтересами у власності визначених чи іншим чином заблокованих осіб. Заборони включають будь-який внесок або надання коштів, товарів або послуг будь-якою заблокованою особою, або на її користь, або отримання будь-якого внеску чи надання коштів.

Читайте також:

Зареєстровано проект Закону щодо внесення змін до порядку застосування спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів та санкцій

Актуальні новини світу в сфері ПВК/ФТ за грудень 2021 року

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial