Мін’юст затвердив перелік нотаріальних документів, які формуються з електронним ідентифікатором

Міністерство юстиції затвердило Перелік нотаріальних документів, які формуються за допомогою Єдиної державної електронної системи е-нотаріату з електронним ідентифікатором
 

Міністерство юстиції затвердило Перелік нотаріальних документів, які формуються за допомогою Єдиної державної електронної системи е-нотаріату з електронним ідентифікатором.

Відповідний наказ від 22 липня 2022 року №823/38159 «Про затвердження Переліку нотаріальних документів, які формуються з електронним ідентифікатором» опублікований на сайті Міністерства юстиції.

Наказом встановлено, що за допомогою Єдиної державної електронної системи е-нотаріату з електронним ідентифікатором формуються такі нотаріальні документи:

  • довіреність;
  • договір оренди транспортних засобів;
  • заповіт;
  • заява, на якій нотаріусом засвідчується справжність підпису.

Електронна копія нотаріально посвідченого заповіту з електронним ідентифікатором, завантажена до Єдиної державної електронної системи е-нотаріату, не надається за запитом заінтересованої особи засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг.

Нагадаємо, що, згідно постанови №745 від 01.07.2022р. «Про затвердження Правил формування та проведення перевірки нотаріального документа з електронним ідентифікатором» перевірити оригінальність нотаріально посвідченого документа з електронним ідентифікатором (QR-кодом) в Єдиній державній електронній системі е-нотаріату, а також отримати його електронну копію можна онлайн за допомогою мобільного застосунку Дія. Перелік нотаріальних документів, які формуються з QR-кодом, та правила їх обліку в Системі е-нотаріату затверджуються Мін'юстом.

Читайте також:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial