
Чому документи не відображаються в «Дії» та як це виправити
Причина — у відсутності ІПН/РНОКПП як додати код і повернути документи в застосунок. Відділи державної реєстрації актів цивільного стану фіксують
Верховна Рада підтримала Законопроєкт «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)»
Прийнято за основу проєкт Закону України № 5599 «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)»
Міністр юстиції України Денис Малюська наголосив, що прийняття та подальша імплементація проекту Закону створить умови для:
Законопроєкт складається з таких основних положень, а саме:
1. Визначає критерії, за якими особа вважається олігархом.
Олігархом вважається фізична особа, яка одночасно відповідає щонайменше трьом з таких ознак, а саме:
2. Передбачає створення Реєстру олігархів та визначає порядок включення осіб до Реєстру та наслідки такого включення.
Проектом пропонується особам, які включені до Реєстру, заборонити:
3. Визначає, що рішення про включення до цього реєстру приймає Рада національної безпеки і оборони України.
РНБО може прийняти таке рішення за поданням будь-якого члену РНБО, Кабінету Міністрів України, СБУ, Нацбанку або Антимонопольного комітету.
4. Встановлює обов’язкове декларування топ-чиновниками контактів з олігархами або їх представниками.
5. Визначає правові підстави для прийняття рішення про виключення осіб з Реєстру олігархів.
Рішення про виключення відповідної особи з Реєстру олігархів прийматиметься РНБО у разі встановлення факту відсутності у такої особи не менше двох ознак, визначених законопроектом.
У проекті передбачається, що Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, вводиться в дію через 6 місяців з дня набрання ним чинності, та втрачає чинність через 10 років з дня введення його в дію.
Читайте далі

Причина — у відсутності ІПН/РНОКПП як додати код і повернути документи в застосунок. Відділи державної реєстрації актів цивільного стану фіксують

Міністерство розвитку громад та територій України Наказом №562 від 18.03.2026 внесло зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово

Рада ухвалила закон про цифровізацію виконавчого провадження. Верховна Рада проголосувала за законопроєкт № 14005, який передбачає цифровізацію виконавчого провадження та
FinAP – RegTech-компанія, яка створює програмне забезпечення та цифрові рішення для управління ризиками та комплаєнсу.
Інформація про продукти:
Техпідтримка:
Навігація:
© 2015 – 2026 FinAP ® – всі права захищені