ВРУ ініціювала розслідування щодо неповернення валютної виручки

Верховна Рада України утворила Тимчасову слідчу комісію з питань розслідування фактів можливих порушень законодавства суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності, пов'язаних з неповерненням валютної виручки в Україну (проєкт №11187)

Верховна Рада України створила Тимчасову слідчу комісію для розслідування можливих порушень законодавства суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності, пов'язаних із неповерненням валютної виручки в Україну (проєкт №11187).

Комісія зосередиться на таких завданнях:

    1. Аналіз випадків порушення законодавства під час зовнішньоекономічних операцій, зокрема неповернення валютної виручки та незаконного виведення коштів за кордон.

    2. Виявлення осіб, які можуть бути причетні до організації цих порушень, а також оцінка дій або бездіяльності посадових осіб, що сприяли правопорушенням.

    3. Оцінка завданих державі збитків та розробка законодавчих змін для запобігання подібним порушенням у майбутньому.

Читайте також:

 

Читайте далі

Податкова консультація

Уряд схвалив законопроєкт про ратифікацію Конвенції з Австралією про усунення подвійного оподаткування

Конвенція між Україною та Австралією дозволить уникнути подвійного оподаткування, зробить податкові правила більш передбачуваними для бізнесу та сприятиме розвитку двостороннього

Читати далі
Податкова консультація

Що зміниться для азартних ігор: пропозиції Мінцифри

Міністерство цифрової трансформації розробило пакет законодавчих змін, покликаних оновити правила функціонування грального ринку в Україні та запровадити цифрові інструменти контролю

Читати далі

Будьте в курсі новин

Слідкуйте за ключовими новинами, оновленнями продукту та змінами у сфері комплаєнсу в наших соцмережах. Без спаму – лише актуальна інформація.