США запровадили санкції проти української компанії.

Міністерство фінансів США заявило, що санкції запроваджені проти одеської компанії.
 

США запровадили санкції проти української судноплавної компанії Fides Ship Management, що зареєстрована в Одесі, звинувативши у транспортуванні венесуельської нафти. Повідомляє Укрінформ з посиланням на «Голос Америки».

«США запровадили санкції проти української компанії, яку звинувачують у перевезенні венесуельської нафти. Міністерство фінансів США заявило, що санкції запроваджені проти одеської компанії Fides Ship Management. Також під санкції потрапили чотири кораблі, якими керує компанія: Baliar (ходить під прапором Ліберії), Balita, Domani, Freedom (усі троє ходять під камерунським прапором)», - йдеться у повідомленні.

США запровадили в січні 2019 року санкції проти нафтового сектору Венесуели. Це сталося після того, як США визнали Хуана Гуайдо тимчасовим главою держави, а президента Ніколаса Мадуро закликали до відставки.

ТОВ Fides Ship Management зареєстрували у 2015 році в Одесі Юрій Ткач та Ільяс і Гульнара Азіз. Ткач є директором і головним бенефіціаром компанії.

(фото з сайту pixabay)
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Read previous post:
Держфінмоніторинг затвердив зміни до переліку терористів

Наказом Держфінмоніторингу від 19.01.2021 №6 затверджено зміни до переліку осіб, пов’язаних з провадженням терористичної діяльності або стосовно яких застосовано міжнародні...

Close