Білорусь: ЄС вводить третій раунд санкцій

 

Сьогодні, члени Євросоюзу погодили новий пакет санкцій проти режиму Лукашенка: обмеження запровадять проти 29 фізичних осіб і 7 компаній.

«Обмежувальні заходи включають заборону на виїзд та заморожування активів . Заборона на поїздки перешкоджає в'їзду або транзиту територіями ЄС особам, переліченим у списку , тоді як заморожування активів використовується проти коштів або економічних ресурсів перелічених осіб. Крім того, громадянам та компаніям ЄС заборонено надавати кошти переліченим фізичним та юридичним особам»,- йдеться в повідомленні Ради ЄС.

Сьогоднішнє рішення є наслідком домовленості, досягнутої міністрами закордонних справ ЄС на їх відеоконференції 19 листопада 2020 року .

Загальні перелік підсанкційних осіб складається з 88 фізичних осіб і 7 юридичнх осіб, які в даний час призначені в рамках режиму санкцій у відношенні Білорусі.
В контексті репресій з боку білоруської влади, Рада ввела перший раунд санкцій проти 40 осіб 1 жовтня 2020 року. Другий набір санкцій, спрямований проти Олександра Лукашенко та 14 інших посадових осіб, був введений 6 листопада 2020 року.

Серед осіб внесених в пакет санкцій є:

  • ключові особи політичного керівництва та уряду,
  • вищі посадові особи Міністерства внутрішніх справ та його військ,
  • Голова Ради Республіки Національних Зборів Білорусі,
  • Генеральний прокурор,
  • кілька судді,
  • голова Національної державної телерадіокомпанії,
  • кілька видатних суб'єктів економічної діяльності.
(фото з сайту pixabay)
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Read previous post:
Ратифіковано Протокол про внесення змін до українсько-австрійської міжурядової Конвенції про уникнення подвійного оподаткування

16 грудня ВРУ ратифікувала Протокол про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Австрія про уникнення подвійного...

Close