Санкції ЄС проти білоруських посадовців

Санкції ЄС проти білоруських посадовців

Санкції ЄС набудуть чинності не пізніше 21 вересня.
 

Санкції Європейського Союзу проти білоруських посадовців набудуть чинності не пізніше 21 вересня, причому санкційний список розширили порівняно з початковим варіантом. Повідомляє Укрінформ з посиланням на Сeska Televize.

«Спочатку в списку мало бути 20 осіб, але коли ми побачили жорстокі напади білоруської поліції на демонстрантів, вирішили розширити його найближчими днями», - заявив міністр закордонних справ Чехії Томаш Петршичек.

За його словами, якщо білоруська влада не змінить ставлення до протестувальників, уряд Чехії готовий підтримати подальше розширення санкційного списку.

«Ми закликали верховного представника ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозепа Борреля прискорити процес затвердження», - сказав глава чеського МЗС.

ЄС має намір запровадити санкції проти 31 білоруського високопосадовця.

Першими персональні санкції проти 30 білоруських чиновників включно з президентом Олександром Лукашенком запровадили 31 серпня Литва, Латвія та Естонія.

Євросоюз не визнав результати президентських виборів у Білорусі і вирішив запровадити персональні цільові санкції проти білоруських чиновників, причетних до насильства і фальсифікації.

(фото з сайту pixabay.com)

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Read previous post:
Сервіс Check√Lists FinAP™

Close